produkcja etykiet

etykiety żakardowe etykiety papierowe etykiety jackronowe
etykiety pielęgnacyjne logotypy firmowe

Produkcja etykiet

Przedsiębiorstwo Tenos produkuje cała gamę etykiet żakardowych, papierowych, jackronowych i pielęgnacyjnych. Dzięki nowoczesnym maszynom  i wykwalifikowanemu personelowi oraz wieloletnim doświadczeniom na polskim rynku, firma Tenos oferuje dużą paletę różnych rozwiązań o różnorodnym zastosowaniu.
    
Przedsiębiorstwo wytwarza etykiety w każdym żądanym przez klienta kolorze oraz dowolnej wielkości zgodnie z przeznaczeniem. Wśród produkowanych etykiet żakardowych  można wyróżnić trzy najważniejsze grupy, które powstają zgodnie z trzema niezależnymi sposobami tkania:

 

  • satyna – delikatna etykieta stosowana w lekkim przemyśle odzieżowym, miękka i elegancka, możliwe jest tkanie wersji, której brzeg jest zagrzewany na miękko,
  • żakard – etykieta o strukturze odmiennej od etykiet satynowych, posiada wyrazisty wygląd odwzorowujący prawie każdy projekt graficzny,
  • żakard gęsto tkany – różni się tym od klasycznych etykiet żakardowych, że na osnowę nakładany jest dodatkowy kolor, co pogłębia walory estetyczne tej grupy żakardów. Żakard gęsto tkany nieodzowny jest w przypadku rozbudowanych projektów.